PLOTY KANCLÍŘ = PLOTY NA KLÍČ

 

Dodáme Vám kompletní materiál ke stavbě Vašeho plotu včetně dopravy po celé ČR. Necháme na vás, zda budte chtít pouze materiál nebo celý plot na klíč.

   POZOR – AKCE 20 % SLEVA NA SLOUPKY !!!
 

PLOTY NA KLÍČ – jsme firma, která se zabývá internetovým prodejem plotů a kompletního oplocení. Hlavní sortiment tvoří drátěné ploty. Protože přeprava zaměstnanců konečnou cenu stavby plotu značně prodražuje, montáže oplocení provádíme pouze na Ostravsku a blízkém okolí. Ideální je vzdálenost do 30 km. 

Dbáme především na kvalitu použitých materiálů i odvedené práce. Vždy dodržujeme slíbený termín realizace !

NAPIŠTE NÁM SVÉ POŽADAVKY, RÁDI VÁM OBRATEM ZAŠLEME CENOVOU KALKULACI NA MATERIÁL A PŘÍPADNĚ I MONTÁŽ PLOTU NA KLÍČ.

PLOTY NA KLÍČ

Základními prvky pro drátěné ploty jsou poplastované nebo pozinkované pletivo, sloupky, vzpěry, napínací dráty, vázací dráty, napínáky, ostnatý drát, případně podhrabové desky. Pro náročnější zákazníky dovedeme postavit plot ze svařovaných panelů.

Pokud chcete oplotit dům, průmyslový objekt, les, sportoviště, halu, zahradu nebo jakýkoliv jiný pozemek, rádi Vám v tom pomůžeme. Dodáme Vám lesnická a dekorační pletiva, chovatelské sítě, šestihranné pletivo, svařované oplocenky, okrasné sítě, bezpečnostní pletivo, průmyslové svařované panely a jiný sortiment na stavbu oplocení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat !

Email: info@ploty-kanclir.cz

Tel.: 722 550 000    
E-shop – oplocení

Ploty – obsah:

Kde nás najdete:

Ploty nabízí:

Ploty Kanclíř

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Doporučujeme:

Nabídka reklamy:

Místo pro vaši reklamu - 1200 Kč/rok. Množstevní sleva 50%.