Ploty na klíč – rodinné domy

Velice výraznou kapitolou jsou ploty na klíč kolem rodinných domů. Oplocení rodinného domu má jednak funkci ochrannou ale také funkci estetickou. Lze těžko říci, které z těchto dvou funkcí je v současnosti přikládána větší váha. To zda převládne prvek estetický či funkční záleží na individuálních případech. Obecně lze však konstatovat, že na vesnicích se hledí v první řadě na hledisko pragmatické, zatímco ve městech je přikládána větší váha prvku vzhledovému. V ideálním případě jsou ploty na klíč skloubením obou těchto proudů. Co se týče materiálů, které se na ploty používají, je dlouhodobým favoritem osvědčené přírodní dřevo. Sloupky na ploty bývají zpravidla kovové s betonovým základem pod povrchem země, či zděné. Levnější alternativou je plot drátěný, který se těší velké oblibě zejména tam, kde jsou pozemky větší a výstavba dřevěného ploty by tak byla neúměrně nákladná. Drátěné ploty na klíč jsou příkladem oplocení pozemku, u kterého převládá stránka pragmatická nad tou estetickou.

Tip: Přemýšlíte, jaká si pořídit garážová vrata? Dnes patří mezi neoblíbenější typy zřejmě výklopná vrata nebo sekční vrata. Vyrábějí se v mnoha rozměrech a také v různých provedeních a s různými pohony vrat. Vybrat si tak můžete vrata, která budou přesně odpovídat Vašim představám.

Ploty na klíč kolem chat a chalup

Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří vlastní chatu či chalupu, máte jistě s výstavbou plotu bohaté zkušenosti. U chalupy nemusíme na nějakou přesnost velice dbát, poněvadž na vesnici se bere všechno tak nějak s nadhledem. Oblíbené jsou jednoduché ploty laťkové, které bývají mnohdy natřeny ne zrovna nátěrem ne zrovna ekologickým – totiž vyjetým olejem. V minulosti patřil vyjetý olej k standardnímu nátěru na ploty. Dnes jsou však k dostání podstatně sofistikovanější a šetrnější nátěry na ploty. Pokud máte kolem chaty rozsáhlejší pozemek, je vynikající volbou plot drátěný, jehož náklady vás finančně nepoloží a vhodným doplňkem je k němu živý plot z tújí.E-shop – oplocení

Ploty – obsah:

Kde nás najdete:

Ploty nabízí:

Ploty Kanclíř

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Doporučujeme:

Nabídka reklamy:

Místo pro vaši reklamu - 1200 Kč/rok. Množstevní sleva 50%.